Wynajem

Poznaj wyjątkowe apartamenty z niezliczoną ilością atrakcji, w niesamowitym górskim klimacie! Dojazd do wybranej plaży zajmie Ci zaledwie 10 minut a w zamian zyskasz spokój i ciszę podmiejskiego hiszpańskiego życia. Dzięki temu dzieciom zapewnisz wspaniałe wakacje, a sobie świetny wypoczynek.

Wyobraź sobie jakby to było, gdybyś niezależnie od pogody mógł zapewnić sobie i swoim bliskim fantastycznie spędzone wakacje. Kiedy w każdej chwili – niezależnie od pory – moglibyście korzystać z basenu kąpielowego. Pomyśl tylko, że kiedy pogoda będzie płatała figle innym turystom Ty możesz skorzystać z takich atrakcji jak spacer po górach, przejażdżka rowerowa czy kąpiel na jednej z piękniejszych europejskich plaż.

Teren osiedla jest ogrodzony i oświetlony. Zapewnia to mieszkańcom maksimum bezpieczeństwa oraz tworzy jego kameralny charakter.

Nasze apartamenty to całoroczne – komfortowo wyposażone mieszkania znajdujące się w dwóch kameralnych budynkach na cichej ulicy miasteczka Rotova.

Budynki przy ulicy calle Molinet 5 i calle Molinet 16 wyposażone są w nowoczesne windy, marmurowe klatki schodowe oraz teren wspólny rekreacyjny gdzie można doskonale spędzić czas z przyjaciółmi i rodziną. Dla gości przygotowaliśmy basen zewnętrzny czynny cały rok, patio i grilla do wspólnych posiłków oraz liczne atrakcje związane z pobytem w naszych apartamentach.

Każdy z nich posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych niezależne wejście, własne dwie łazienki oraz w pełni wyposażone kuchnie lub aneksy kuchenne. Ilość sypialni uzależniona jest od wybranego apartamentu. Większość z apartamentów jest dwupoziomowa co doskonale dzieli strefy do spania ze strefami aktywności dziennej. Dzięki temu masz gwarantowane maksimum intymności i całkowitą niezależność.

Apartamenty urządzone są w stylu butikowym, śródziemnomorskim a swoim wyposażeniem sprostają nawet najbardziej wymagającym klientom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją Wynajmu.

cropped-cropped-baner-22.jpg